ГоловнаПослуги

Ремонт радіолокаційної техніки, засобів автоматизації управління і пускових пристроїв ППО

Центр ОВТ

Ефективність вирішення завдань щодо підтримки озброєння номенклатури ППО в боєготовності, його модернізація і продовження призначених показників після ремонту можливо шляхом об'єднання зусиль державних підприємств, підприємств спецекспортерів, наукових організацій, підприємств з приватною формою власності.

В Україні на базі ДП «Укроборонсервіс» у 2001 році було створено виробничий підрозділ - Центр ОВТ. ДП «Укроборонсервіс» має ліцензію Міністерства промислової політики України № 399946 від 21.06.2011 року, що дає право проводити ремонт радіолокаційної техніки, засобів автоматизації управління і пускових пристроїв ППО.

Центр ОВТ оснащений найсучаснішим стандартним і спеціалізованим обладнанням для виконання середнього ремонту за технічним станом та інших видів ремонту радіолокаційної техніки 3-го і 4-го поколінь номенклатури ЗРВ, РТВ ППО, а саме:

- КПС 5Н83С;

- КСА «Основа»;

- КСА «Байкал-1»;

- КСА «Поле»;

- 5Ж15С (С-300ПС);

- 5Ж15-1 (С-300ПТ); 

- «Бук-М1».

У 2004 році Центр ОВТ ДП «Укроборонсервіс» розпочав проведення середнього ремонту за технічним станом виробів 5Ж15С, 5Ж15-1 в інтересах Міністерства оборони України, а також інших країн.

У конструкторсько-технологічному бюро Центру ОВТ накопичена в достатній кількості ремонтна і технологічна документація на вироби 5Ж15С, 5Ж15-1, «Бук-М1», С-300В1, КПС 5Н83С, КСА «Поле», що дозволяє виконувати їх середній ремонт за технічним станом з продовженням ресурсу.

У штаті Центру ОВТ на даний момент працюють досвідчені фахівці, які мають як глибоку теоретичну підготовку, так і значний практичний досвід в експлуатації, ремонті озброєння номенклатури ЗРВ ППО.

Центр ОВТ спільно з підприємствами України проводить заходи щодо удосконалення існуючої системи ремонту виробів 5Ж15С (5Ж15-1) за напрямками малої модернізації окремих блоків, вузлів, механізмів та інших складових частин виробів з метою підвищення надійності в роботі.