ГоловнаПослуги

Послуги портового оператора ДП "Укроборонсервіс"

Державне підприємство «Укроборонсервіс», як портовий оператор спеціалізованого морського порту Ольвія, основним напрямком діяльності якого є реалізація державних інтересів України у сфері експорту та імпорту продукції і послуг військово-технічного і спеціального призначення, запрошує до співпраці.

ДП «Укроборонсервіс» має досвід перевалки тротилу, боєприпасів, накопичення суднових партій для подальшого відправлення за міжнародними контрактами, а також зберігання на відкритих та/або закритих складах шроту, тріски деревної та іншого.

На території загальною площею 37 га, що розташована поза міською межею, ДП «Укроборонсервіс» має у своєму розпорядженні 14 складів розрядних вантажів площею від 1100 до 1400 м2, загальною площею 20,2 тис. м2, які обладнані земельними обвалуваннями, мають під’їдні залізничні колії та внутрішні автомобільні шляхи, а також доступ до причалу №1 з причальною стінкою довжиною 180 м. та паспортною глибиною біля кордону причалу 10,5 м. Все це дозволяє обробляти велику номенклатуру вантажів (включаючи військові та небезпечні вантажі, які вимагають особливих заходів безпеки при переробці).

Вантажі надходять через залізничну станцію «Жовтнева» Одеської залізниці.

Підхід суден відбувається по Бузько-Дніпровсько-лиманському каналу (БДЛК) з глибиною 10,5м., порт розташований на 11 коліні БДЛК (38 мор миль). Навігаційний період триває цілий рік.

На території забезпечено цілодобову воєнізовану охорону, та розташовані тимчасові зони митного контролю.