ГоловнаПослуги

К9 - Тренувальний центр з тактичної підготовки

Кінологічний підрозділ (Школа К9) державного підприємства «Укроборонсервіс».

Протягом 25 років державне підприємство «Укроборонсервіс» успішно працює на ринку спеціального експорту.  Школа підготовки службових собак є частиною нашої компанії.

Наша Школа забезпечена сучасним тренувальним та методичним комплексом. Інструктори Школи мають тривалий професійний досвід роботи в поліції,на  митниці, та у збройних силах.

Наші можливості дозволяють динамічно реагувати на потреби та особливі вимоги замовників стосовно напрямків, строків та обсягів підготовки службових собак.

Першочерговим завданням Школи  К9 у Державному підприемстві"УКРОБОРОНСЕРВІС" є
 підготовка та реалізація породистих, частково або повністю навчених собак-детекторів запахів. В той же час наша Школа має можливість готувати собак за наступними напрямками:
- слідові собаки;
- патрульні собаки;
- собаки для захисту та атаки.

Методологія підготовки робочих собак і кінологічних команд перевірена та апробована в практичній та навчальній діяльності структурних підрозділів поліції, митниці і прикордонної служби.
Постійне тренування  хендлерів та інструкторів  дозволяє підтримувати  готовність кінологічних команд для оперативного застосування.

Професійна  команда кінологів Школи здійснює відбір, придбання та підготовку собак - детекторів вибухових речовин та вибухових пристроїв.

 

Собаки-детектори запахів підготовлені в нашої Школі сертифіковані на виявлення наступних вибухових речовин: TNT, RDX, HMX, PETN, ПВВ-5а (аналог С-4), чорного пороху, бездимного пороху, аміачної селітри. 

 

 

K9 UOS booklet