Menu
Напрямки діяльності
 1. Здійснення операцій з експорту, імпорту та реалізації товарів військового призначення.
 2. Розробка, виготовлення, реалізація, придбання, ремонт, модернізація та утилізація озброєння, військової техніки, військової зброї і боєприпасів до неї.
 3. Організація і проведення в Україні та за її межами заходів гуманітарного розмінування.
 4. Випробування і сертифікація всіх видів озброєння, військової техніки і боєприпасів.
 5. Реалізація військового майна.
 6. Утилізація всіх відомих видів боєприпасів, ракет, палива та виробів спецхімії.
 7. Виробництво, випробування складових частин наземної космічної інфраструктури.
 8. Здійснення науково-технічної діяльності, у тому числі науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт.
 9. Проектування, монтаж, виконання пусконалагоджувальних робіт внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж і систем.
 10. Виробництво та ремонт вогнепальної зброї невійськового призначення.
 11. Організація навчання і перепідготовки (підвищення кваліфікації) іноземних військових фахівців.

ДП "Укроборонсервіс" має ефективні програми модернізації озброєння і техніки, виготовлених в колишньому СРСР, за участю підприємств Міністерства оборони України з підвищенням їх ефективності до рівня сучасних зразків. Висококваліфікований персонал, унікальне обладнання, багатий досвід у виконанні різних видів ремонту озброєння і військової техніки дозволяють ДП "Укроборонсервіс" вести плідну і взаємовигідну співпрацю з багатьма країнами світу. Крім традиційних форм і методів військово-технічного співробітництва, фахівці ДП "Укроборонсервіс" здатні зробити оцінку технічного стану озброєння і техніки, а також виконати їх ремонт і модернізацію з певних тем, як в стаціонарних майстернях, так і в місцях базування.

Використовуючи добре налагоджену мережу військових і спеціальних навчальних закладів України, ДП "Укроборонсервіс" пропонує навчання та перепідготовку (підвищення кваліфікації) іноземних військових фахівців в інтересах всіх видів і родів військ за бажанням замовника.

Військово-навчальні заклади України мають сучасну навчально-матеріальну базу, висококваліфікований професорсько-викладацький склад і багаторічний досвід підготовки військових фахівців для всіх видів і родів військ.